Dana Netíková

dana netikova

Mé jméno je Danka Netíková a tímto bych se Vám ráda blíže představila, kdo jsem, jak jsem začala a co dělám.

O mně

Jsem Slovenka, která žije již 2 roky, spolu s manželem v Rakovníku. Pokud najdete nějakou chybičku v mé češtině, tak mi promiňte. Mezi mé záliby patří: filmy, hudba, příroda, dobré jídlo, cvičení a jak jste si všimli, tak i tetování. Jelikož můj manžel je umělec a tatér, tak jsme se také v tom “našli”, mimo jiné.

Můj příběh – jak to začalo

Zdravému životnímu stylu se aktivně věnuji přes 8 let. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala, nejprve jako klient, protože jsem potřebovala zhubnout. Díky rozumnému, pravidelnému a vyváženému stravování, změnám v pitném režimu a zapojení pravidelného cvičení se mi v průběhu přibližně 7 měsíců podařilo zhubnout 17 kilogramů. Momentálně si bez problémů udržuji hmotnost 63 kilogramů, co je při mé výšce 177 centimetrů optimální.

dana netikova

Co dělám

Když jsem zhubla, to co jsem potřebovala, tím to však neskončilo… Protože jsem o výživě věděla dost, tak jsem začala psát články a dělat individuální programy, abych i druhým pomohla pochopit výživu a zdravý životní styl jako celek. Články píšu zejména o léčivých bylinkách, čajích, různých tinkturách, kvalitě potravin, nápojů, jak si zlepšit svou estetiku (pleť, vlasy, nehty a pokožka), cvičení a zdravém hubnutí.

Cítím se skvěle, vypadám dobře, jsem zdravá a energie mám na rozdávání!

Chcete-li úspěšně zhubnout nebo změnit kvalitu svého životního stylu, tak musíte změnit svůj celý životní rytmus. Pokud chcete pouze na rychlo a často krát nezdravě zhubnout, tak Vám stačí i dieta, ale ta se zdravým hubnutím a zdravým životním stylem nemá nic společného.

Staráme se o desítky lidí, kteří potřebují nejen zhubnout, ale také změnit kvalitu svého života. Pokud potřebujete pomoci nebo poradit se změnami Vašeho životního stylu, nebo chcete zdravě zhubnout, tak Vám s tímto umíme pomoci.

  • Buď mi napište na email macekovadana@gmail.com nebo zavolejte na +4219 48 220 822.

Pokoušíte se mít hezkou postavu již dlouhou dobu a výsledky se nedostavují? Myslíte, že to není možné???

Přidejte se do mé FB skupiny Ideální postava – hravě a zdravě a získáte tipy a možnosti jak být fit, spokojenou a zdravou!

Share Button