4 skvělé malinové smoothie, nechte si chutnat!

malinove smoothies

Malinové smoothies nápoje Vás jistě dostanou! Jejich lahodná chuť, osvěžení a účinné látky v nich jsou vším co potřebujete ať už během hubnutí, očistné kúry nebo jen udržování Vaší váhy… Připravte si některé z těchto lahodných malinových smoothie nápojů a budete překvapen… Malinové smoothie s banánem a chia semínky, s jahodami, s mandlovým mlékem nebo s jablkem a mletou skořicí, vyberte si to své nej!

Recept malinové smoothie s banánem a chia semínky

Toto malinové smoothie je bez laktózy, obsahuje vyšší podíl vlákniny ale připravit si ho můžete i z mléka mandlového, kokosového, sojového nebo rýžového. Tento nápoj je vhodný jako lehké jídlo na svačinu nebo svačina v poměru 1,5 – 2 deci na jedno toto jídlo. Pokud ho budete pít jako lehkou večeři nebo snídaně, tak jej můžete vypít na jedno jídlo klidně i 3 deci. Pokud budou velká vedra, tak si do hotového nápoje můžete přidat kostky ledu.

Potřebujete: 200 g čerstvé maliny, 1 větší banán, 1,5 deci vody, 1 PL chia semínka.

Omyté maliny vližte do mixéru, přidejte oloupaný banán nakrájený na menší části, zalijte to vodou a nasypte chia semínka. Celou tuto hmotu vymixujte na hladkou tekutinu. Chcete-li řidší smoothie přidejte více vody. Na místo vody můžete použít i mléko.

Recept malinové smoothie s mandlovým mlékem

Tento smoothie nápoj také neobsahuje laktózu, protože je připraven z rostlinného mléka, ale pokud nemáte mandlové mléko klidně použijte kravské mléko a ke němu přidejte 1 PL mandlí. Efekt bude podobný, protože celá hmota se spolu premixů. Tento nápoj má exotickou “příchuť moře”, hodí se na různá setkání či posezení. Určitě s ním zabodujete.

malinove smoothies

Potřebujete: 300 g maliny, 2,5 deci mandlové mléko, 2 ks kiwi, 5 lístků čerstvé máty.

Omyté čerstvé maliny vložte do mixéru, přidejte očištěné a umyté kiwi, umyté lístky máty a zalijte to mandlovým mlékem. Pokud nemáte mandlové použijte klasické kravské mléko a přidejte ke němu i 1 PL mandlí. Vše vymixujte a exotika s chutí malin je na světě!

Recept malinové smoothie s jablkem

Toto malinové smoothie je jemně nakyslé s nádechem skořice. Malinové smoothie s jablkem je bez laktózy. Je to velmi snadné smoothie vhodné na dopolední či odpolední svačinku. Tento smoothie nápoj si můžete přizpůsobit poměrům použité vody.

Potřebujete: 200 g čerstvé maliny, 1 větší jablko, 1,5 deci vody, 0,5 KL mletá skořice.

Omyté maliny vložte do mixéru, přidejte očištěné, umyté a jádřince zbavené jablko, skořici a zalijte to vodou. Smoothie vymixujte do požadované konzistence a máte malinové smoothie s jablkem hotové.

maliny ovocie

Recept malinové smoothie s jahodami

Tak tohle malinové smoothie je extra třída, protože je přirozeně sladké, zdravé a jemně nakyslé. Toto červené smoothies Vám lahodí vždy, když na Vás přijdou chutě na sladké nebo jen si budete chtít odpočinout při nějakém lahodném a zdravém nápoji.

Potřebujete: 200 g maliny, 100 g jahody, polovina banánu, 2 deci vody.

Omyté maliny a jahody hoďte do mixéru, přidejte oloupanou půlku banánu zalijte to vodou a vymixujte. Zaručuji vám, že takové chutné smoothies jste ještě nepili!

Vyzkoušet můžete i další extra lahodné smoothies a to buď jahodové smoothies nápoje nebo smoothies z kiwi.

Share Button