Citron + česnek – smradlavý kyselý lék pro pevné zdraví

Pohar citronove stavy a vylisovane polovicky citrona

O citrónu a česneku se ví, že jsou prospěšné. Ale co se stane, když spojíte tyto dvě silné potraviny v jednu? Bude to sice kyselé a smradlavé, ale o to lépe! Česnek s citronem je povedená a extrémně dobrá kombinace, která zaručí Vašemu tělu sílu. Dokonce je nazýván jako česnekový mix nebo elixír, takže pokud i trpíte nějakým problémem níže vypsaným, tak pravidelnou konzumací tohoto nápoje si určitě polepšíte.

Citron s česnekem

Takový jednoduchý a takový “super”. Česnekový mix Vám jistě zlepší nedostatky, které Vás právě sužují. A přitom stačí 5 minut a je hotov. Stačí Vám na něj 2 potraviny česnek a citron. Zkombinujte tyto potraviny a nebudete se stačit divit. Když chcete, tak přidejte i trochu zázvoru.

Co obsahuje citron?

Bílkoviny, sacharidy, vláknina, voda, železo, vápník, hořčík, fosfor, draslík, zinek, měď, sodík, vitamin A, B, C, E, omega 3, omega 6 kyseliny a kyselin pantothenová.

miska citronove stavy

Všechny informace o česneku naleznete zde – klikněte zde

Co obsahuje česnek?

Vodu, bílkoviny, antioxidanty, sacharidy, vláknina, selen, železo, vápník, fosfor, draslík, vitamin B, C, E, K, sodík, zinek a síra.

Všechny informace o česneku naleznete zde – klikněte zde

Vlivy citronu a česneku

Vlivů, které má tato kombinace česneku a citronu je mnoho… Vyzkoušejte tuto kombinaci na sobě a uvidíte co se stane…

muz si drzi ruku v oblasti traveni

  • Možná podpora imunity
  • Přirozené pročištění
  • Reguluje vodu v těle
  • Podpora a pročištění trávení
  • Normalizuje cholesterol a krevní tlak
  • Upravuje pH těla

Tip: Pomozte svému tělu každé ráno sklenicí vody s citronem

Citron s česnekem – fotorecept jak na to?

Do “elixíru” si můžete přidat i vlastní ingredience, podle toho co preferujete. Například takový zázvor určitě dodá ještě větší sílu.

Potřebujete: 2 citrony, 7 ks větších česneků, 0,4 deci vody a skleněnou láhev.

cesnak citron

1. Citrony omyjte a odstraňte jejich slupku, česnek si můžete dát na půlky, tento můj gigant česnek se mi nevešel do přetláčače.

cesnak citron1

2. Česneky porozdeľujte na hlavičky, oloupejte a protlačte do jejich všechny hrnce

cesnak citron2

3. K česneku přidejte i oloupaný citron, zalijte ho vodou a ponorným mixérem rozmixujte na “kaši”. Směs můžete scedit, pokud Vám jemné kousky česneku a citronu nevadí, nechte to tak. Malé kousíčky citrónu a česneku, které zůstaly v tekutině jsou také pozitivní a proto to raději vydržte a spolkněte to s vodou. Tuto tekutinu vlijte do skleněné láhve a dejte do lednice. Tuto tekutinu pijte nalačno před snídaní 4 lžičky a zapít to vodou. Takto můžete konzumovat tuto tekutinu jeden měsíc, pak si dejte pauzu a po měsíci můžete opět začít.

Ani to nebylo tak těžké. Už si jen česnekový zázrak poctivě užívat a vytěžit z něj pro své tělo maximum. Ne nadarmo se mu říká i česnekový elixír, jednoduše Vás postaví na nohy. Na zdraví!

A pokud si do jídelníčku zařadíte kromě elixíru zdraví i “krvavé zlato”, tak Vaše tělo bude celé bez sebe. Nejenže dodáte svému tělu extra porci vitamínů, ale nastartujete i očistu svého těla – “Krvavé zlato”

Share Button