3 doplňky kolagenu (sáček, prášek, tablety), potřebujete jejich?

Kolagen je známý především pro dobrý stav pokožky, vlasů, nehtů a kloubů… Kolagen je nezbytnou součástí stravy, pro optimální zdraví člověka, a také pro jeho krásu. Poznejte nač slouží kolagenový doplněk, jak ho dávkovat a co v těle zlepší? Dozvíte se i to zda ho potřebujete i Vy…

O kolagenových doplňcích

Pokud Vás trápí oslabené nehty, vlasy, suchá pokožka, bolestivé klouby, svaly nebo kolena, tak tento doplněk může být správným řešením. Kolagenové doplňky jsou nejčastěji prodávány ve formě sáčků, prášku nebo tablet, vyberte si.

Pozitivní vlivy kolagenu

Kolagen zlepšuje tyto funkce v těle a proto je nedílnou součástí našeho stravování, dbejte na jeho dostatek…

  • Regeneruje chrupavky a klouby
  • Zlepšuje stav šlach a cév
  • Zlepšuje kvalitu pokožky (pevnost)
  • Zlepšuje kvalitu nehtů a vlasů
  • Normalizuje hladinu enzymů
  • Eliminuje radikály z tkání

Norský kolagen (sáčky)

Je doplněk z hydrolyzovaného mořského kolagenu z norských ryb. Tento doplněk je však obohacen io biotin a vitamín C. Vitamín C urychluje vstřebávání kolagenu. Tento kolagen se získává z podkožní vrstvy mořských ryb. Má podobnou formu, jak lidský kolagen, a proto je snadno vstřebatelný. Tento doplněk se vstřebává do hlubší vrstvy pokožky, kde ji pak revitalizuje a ne jen pokožku (viz níže). Norský kolagen regeneruje i klouby, šlachy, cévy, nehty, vlasy a pokožku. Doplněk se užívá 1 x denně, 1 sáček dejte do smoothies nápoje, domácí šťávy nebo do vody.

Fyi ultra kolagenový doplněk (tablety)

Je vegetariánský doplněk, z těchto jako jediný, vyrobený z rostlinných zdrojů. Tento doplněk je vyroben z granátového jablka, červených řas, olivových lístků, světlicový olej, kurkumy, zázvoru, plus doplněné o selen. Tento doplněk zlepšuje kvalitu kloubů, chrupavek, pohyblivost a ochranu tkání. Doplněk se užívá 2 x denně, po 2 tablety s jídlem.

Kolagen beauty (prášek)

Je doplněk, který se vyrábí z kolagenu Turov amerických, který se volně pasou na pastvinách. Tento doplněk je vyráběn ve formě prášku Pro jednoduché užívání. Kolagen beauty je určen především pro lepší stav pokožky, kloubů, vlasů a nehtů, tedy zevnějšku. Doplněk se užívá 1 x denně, 1 naběračku (13,5 g) smíchejte v 1,7 deci vody. Tento doplněk si můžete přidávat i do džusu nebo smoothies nápoje.

Klikněte pro zvětšení

Slyšeli jste už o masti z hadího jedu??? Zbaví Vás bolesti kloubů, svalů, přetížených svalech, bolestí páteře a… Klikněte sem a najdete zde více informací.

Share Button