3 “pročišťující” smoothies nápoje jsou zde, na zdraví!

ovoce a smoothie v pohárech - zelené, jahodovo-černicové a ananasové smoothie

Pročistěte své tělo, vitamíny a výživné látky potřebuje organismus během celého roku… Pokud pociťujete únavu, nedostatek energie, poruchy spánku, pomalé trávení, nepravidelná stolice, tak je dobré doplňovat potřebné látky například těmito smoothies nápoji. Jsou zde 3 recepty na extra chutné smoothies nápoje. Který si připravíte jako první?

Tyto detoxikační smoothies nápoje mají minimum kalorií ale o to více vitamínů, antioxidantů, minerálů a vlákniny…

Recept na chilli smoothies

Toto detoxikační smoothies je vhodné pro pití během nemoci, očistné kúry nebo i během hubnutí.

zelené špenátovo-ovocné smoothies

Potřebujete: hrst rukoly, za hrst baby špenátu, 1 KL chilli koření, voda, 5 ks jahody, 1 jablko.

Omytou rukolu a baby špenát dejte do mixéru. Přidejte očištěné jablko, zbavené jádřince, pak umyté jahody, chilli koření a zalijte to přibližně 2,5 – 3 deci vody (jaké chcete husté smoothies). Dobře vymixujte a je připraveno na pití.

Recept na mrkvovo-okurkové smoothie

Toto smoothies má minimum kalorií, ale hlavně, že je plné vitamínů a antioxidantů. Vhodné na pití během nemoci, hubnutí nebo očistné kúry.

smoothie - spenat, uhorka citron, jablko petrzlen, mata

Potřebujete: 1 menší mrkev, 1/3 salátové okurky, 1 jablko, 1 cm kořene zázvoru a 1 lžičku šťávu z limetky.

Očištěnou mrkev nakrájejte do mixéru na menší části, přidejte očištěnou salátovou okurku, také nakrájenou na menší části. Pak přidejte očištěný kořen zázvoru, vodu a šťávu z limetky. Vymixujte a máte detoxikační smoothie na světě.

Recept na celerové-pomerančové smoothie

Toto smoothies můžete pít na svačinu nebo svačina, nebo jako lehkou večeři. Toto smoothies Vás dokonale pročistí a rozjede Váš trávící a také i imunitní systém.

citrusové smoothies

Potřebujete: 1 pomeranč, 1 stonek celeru (řapíkatý, ne celer), šťáva z citronu, polovina menší mrkve a trochu čerstvé petrželky.

Očištěný pomeranč natrhejte na měsíčky a vložte do mixéru, přidejte očištěnou mrkev, nakrájenou na menší části. Pak umytý řapíkatý celer, šťávu z citronu (dle chuti), vodu a na konec petrželku. Vymixujte a máte to hotové, už jen vypít!

Při detoxikaci Vám mohou posloužit i tyto smoothies nápoje, inspirujte se recepty na okurkové smoothies nápoje nebo cviklové (řepové) smoothies

Share Button