3 kroky aby aloe vera a zelený čaj pomáhali…

Aloe vera

Určitě víte, že aloe vera a zelený čaj jsou zdravé a mají “kopec” léčivých účinků… Podporují zdraví a očišťují organismus od škodlivin… Ano, je to pravda, ale pokud zkombinujete tyto dvě složky, tak účinky mohou být podstatně větší a rychleji.

Možná jste již v minulosti vyzkoušeli pít aloe vera nebo zelený čaj a možná nepřišly žádné výrazné účinky, ale chyba byla asi v tom, že jste je neužívali dost dlouho… Na očistu organismu a zlepšení zdraví potřebujete čas, kvalitní doplněk a ještě dobré jídlo s pitným režimem. Co to však znamená v praxi??? Stačí když si uvařím jeden čaj za den a mé tělo bude zdravé a pročištěny??? Určitě ne, je třeba zvolit správnou strategii. Jak na to?

zeleny caj

1. Krok

Výběr kvalitního zeleného čaje a aloe vera doplňku. Zelený čaj byste měli preferovat sypaný a nejlepší z originál čajovny, která se specifikuje pouze na kvalitní čaje. Nejkvalitnější zelené čaje pocházejí z Číny, Japonska, Srí Lanky a z Indie. Takový zelený čaj by měl být na “čisté” přírodní bázi, bez přidaných barviv, konzervantů a podobných “nezdravých” příměsí. V obchodě Vám doporučí zelený čaj přesně pro Vás a na něm bude i přesná příprava. Zelený čaj se nepřipravuje klasickým způsobem zalitím vroucí vody a louhováním 10 – 15 minut… Tento zelený čaj má největší výhodu v: podpoře imunity, ochrany buněk, pročištění těla, podpory trávení atd… Zelený čaj pijte 1 – 2 krát za den , ideálně před snídaní a před večeří. Co se týče aloe vera doplňku musíte přihlížet na přírodní verzi doplňku, bez barviv, konzervantů a podobných složek, ideální je zakoupit si aloe vera koncentrát s více než 50% aloe vera šťávy z listů, která je zpracována lisováním a za studena. Takový aloe vera koncentrát je tou nejúčinnější pomůckou: imunity, trávení, může být i hubnutí a vylučování. Dávkování aloe vera najdete na zadním obalu.

2. Krok

Během očistné kúry musíte dbát i na výběr potravin. Žádný doplněk a čaj Vám nezlepší zdraví, pokud se budete dopovat vysokými dávkami cukru a přepáleného tuku. Během očistné kúry z aloe vera a zeleného čaje volte lehčí a výživnější jídla. Na obědy si dávejte na místo smažených věcí, lehké masa s rýží nebo se zeleninou. Svačinu zvolte ovoce nebo bílý jogurt. Svačina si dávejte ovoce, zeleninu nebo pár oříšků (nepražených) a večeře zvolte také něco lehké, bez pečiva, smažených a moučných potravin.

voda

3. Krok

Když už máte čaj a doplněk, změněné stravování, tak vám zbývá změnit už jen pitný režim. Jelikož čaj a aloe vera v tekuté formě jsou pouze pomůcky, pro lepší očistit tělo a zlepšit zdraví, potřebujete všechny účinné látky z těchto doplňků dostat do svých orgánů a buněk. Vitamíny, minerály a také stopové prvky se přenáší především tekutinou. Voda je roznášecí všeho dobrého a pokud pijete málo nebo žádnou vodu (z vodovodu), tak se pak všechny účinné látky nedostanou tam kam se dostat potřebují. Pijte každý den kromě čaje alespoň 1,5 – 2,5 litru čisté vody. Vylučte konzumaci kupovaných džusů, minerálních vod, slazených nápojů nebo přislazením čaje či kávy.

Kombinací aloe vera a kvalitního zeleného čaje za pomoci lehčí stravy a dobrého pitného režimu víte velmi jednoduše zlepšit své zdraví a pročistit své tělo od škodlivých látek. Chcete být i vy zdravý??? Vyzkoušejte to!

Share Button