“Osvěžte” své zdraví a pohlaďte “chuťové” buňky těmito smoothies nápoji – recepty

ovoce a smoothie v pohárech - zelené, jahodovo-černicové a ananasové smoothie

Hydratace, skvělá chuť a plno zdravých a účinných látek, co víc si přát??? Díky těmto receptem na různé smoothies nápoje si můžete “zpestřit” každou volnou chvíli… Dodejte svému tělu zdravé látky a jazyku lahodnou chuť!

Recept na kopřivově-jahodové smoothies

Nebojte se, z tohoto smoothies nápoje Vás nebudou štípat ústa… Je to jemná a lahodná chuť, kterou můžete pít na snídani, svačinu nebo jako lehkou večeři.

detoxikační smothie - kopřiva, jahody, kivi, jablko a zázvor

Potřebujete: 1 hrnek listů čerstvé kopřivy, 3 deci mléka (kravské nebo rostlinné), 1 PL medu, 1 lžičku limetkové šťávy, 1 kiwi a 5 ks jahod.

Čerstvé listy kopřivy opatrně omyjte a dejte na chvíli do vařící vody, pak je slijte. Očištěné a omyté kiwi spolu s jahodami, mlékem, kopřivou a medem dejte do mixéru a rozmixujte na hladkou hmotu. Tento nápoj můžete podávat i chlazený.

Dáte si čokoládové smoothies? Je tu recept!

Znáte někoho kdo nemiluje čokoládu? Asi jich bude málo… Pro nás “čokoholiků” je zde tento úžasný recept, který zvládne každý a chuť je neskutečná! Směle do toho…

banánovo čokoládové smoothies

Potřebujete: 3 deci mléka (živočišné nebo rostlinné), 30 g hořké čokolády (min. 64% kakaa), 1 menší banán, špetka mleté ​​skořice.

Pro toto úžasné smoothies netřeba mnoho potravin, je to jednoduché a chutné. Do mixéru dejte mléko, nalámanou čokoládu, očištěný banán, mletou skořici a pořádně rozmixujte. Toto smoothies si umíte připravit z kravského ale iz rostlinných druhů mléka. Případně si do tohoto čokoládového smoothies můžete přidat i 1 PL mletých ořechů.

Recept na lahodné mangové smoothies

Lahodná a zdravá chuť, která může připomenout časy dovolené… Dopřejte si chuť exotiky, je plná pozitivních látek a navíc je bez laktózy.

zdravé zelené smoothie - mladý špenát, mango orechy, limetka

Potřebujete: 1 dozrálé mango, 3 PL vlašských ořechů, 1 banán, 1 PL strouhaný kokos, 10 ks listů baby špenátu a voda (přidejte podle toho, jakou chcete hustotu smoothies nápoje).

Dozrálé mango očistěte, omyjte a pokrájené na menší části vložte do mixéru. Přidejte vlašské ořechy, banán, kokos, umyté listy baby špenátu, vodu a mixujte dokud nebudete mít hladkou hmotu. Hustotu smoothies nápoje korigujte přidáním vody.

Připravte si některé z těchto 4 proteinových hladkých nápojů, jsou super!

Share Button