3 osvěžující recepty na citrusové smoothies nápoje

citrusové smoothies

Citrusové smoothies nápoje se hodí na pití během hubnutí, očistné kúry nebo jako prevence vzniku kardiovaskulárních onemocnění, chřipky či jiných onemocnění. Vysoký poměr vitamínů, především vitamínu C, dělá z těchto citrusových smoothies “kvalitního bojovníka” ze škodlivinami… Napijte se zdraví a skvělé chuti!

Recept “krvavé” citrusové smoothie

Toto “krvavé” citrusové smoothie není připraveno z krve, nemusíte se bát. Název plyne z jeho tmavě červené barvy, kterou díky červenému vínu a malinám získává… Toto smoothies je silný detox pro Vaše zdraví a zároveň osvěžující možností ulahodenia si… Toto citrusové smoothies můžete pít na svačinu, svačina nebo jako součást očistné kúry.

Potřebujete: 1 plátek čerstvého ananasu (2 cm tlustý), půlku limetky, 5 bobulí červených hroznů, za hrst malin.

Plátek ananasu si pokrájejte na menší části a vložte do mixéru. Přidejte umyté bobule hroznů, maliny, očištěnou půlku limetky, zalijte to vodou a vymixujte.

Recept mandarinkové potěšení

Toto citrusové smoothie je skvělým osvěžením a “připomenutím léta”, protože jeho citrusové chuť a množství vitaminu C je na místě. Toto smoothie můžete pít na Deisy a svačinu. V létě si do tohoto smoothies nápoje můžete přidat i kostky ledu.

mandarinky cele a osupane ovoce

Potřebujete: 3 ks mandarinky, půlku pomeranče, 100 g bílý jogurt, 1 deci mléka (nízkotučné).

Očištěné mandarinky a pomeranč rozdělte na měsíčky, vložte do mixéru a přidejte jogurt a mléko. Mixujte na hladkou hmotu a hustotu smoothie si můžete regulovat přidáváním mléka.

Recept multi-citrusové smoothie s goji

Toto citrusové smoothies je plné antioxidantů, vitamínů a vlákniny. Pít jej můžete během hubnutí, očistné kúry nebo jen tak pro optimalizování množství vitamínů na svačinu, svačina nebo jako lehkou večeři.

Potřebujete: 1 grep, 1 pomeranč, 2 ks mandarinky, 10 ks čerstvých jahod, 2 PL goji.

Očištěný grep, pomeranč a mandarinky rozdělte na měsíčky a vložte do mixéru. Přidejte omyté jahody, goji bobule zalijte vodou a vymixujte na hladkou hmotu.

Share Button