Je zde 5 receptů na extra jablkové smoothies nápoje.

jablkove-smoothie-s-melonom-malinami-a-granatovym-jablkom

Pokud se ptáte, co se dá z jablek udělat (kromě ovocného salátu a jablečného koláče), tak je tu 5 chutných a lahodných možností. Připravte si jeden, nebo více z těchto 5 extra receptů na jablkové smoothies. Jsou zde smoothies s obsahem laktózy a pro vegany i ale bez… Tyto smoothies Vám budou chutnat a zároveň dodáte svému tělu minerály, vitamíny a vlákninu!

1.Recept na multivitaminové jablečné smoothie

Toto smoothies je bezlaktózy. Multivitaminové smoothies můžete pít na svačinu, svačina, večeři nebo během chřipky či rýmy. Toto smoothies Vám dodá vitamíny, minerály a všechny potřebné látky pro lepší trávení a také imunitu.

Potřebujete: 3 ks jablka, 1 banán, polovinu pomeranče, 1 mandarinka, 2 – 3 deci vody, 1 PL limetková šťáva.

Očištěné jablka, banán, pomeranč a mandarinku potrhajte a nakrájejte na menší části a vše vložte do mixéru. Přilijte vodu, limetkovou šťávu a rozmixujte na hladkou tekutinu. Do tohoto smoothies nápoje můžete přidat i kostky ledu.

jablko

2.Recept na jablečné smoothie s avokádem a špenátem

Toto jablečné smoothie je bez laktózy. Osvěžující forma, která evokuje letní dny. Udělejte si letní radost i během chladnějších dnů. Toto jablečné smoothie můžete pít na svačinu, svačina a když nebudete velmi hladový, tak i na lehkou večeři.

Potřebujete: 3 ks střední zelená jablka, 1 dozrálé avokádo, 10 listů špenátu, polovina banánu, 1 lžičku limetkové šťávy, cca 2 deci vody.

jablkove-smoothie-s-bananom-avokadom-a-spenatom

Očištěné a jádřince zbavené jablka nakrájejte na menší kousky a vložte do smoothie mixéru. Přidejte k nim očištěné a pecky zbavené avokádo, umyté listy špenátu, polovinu banánu, limetkovou šťávu, vodu a rozmixujte. Vodu můžete regulovat podle toho, jaké husté nebo řídké smoothie chcete.

3.Recept na jablečné smoothie s mlékem

Toto jemné jablečné smoothie můžete pít na svačinu nebo ke svačině 2 deci na jedno jídlo. V tomto smoothies nápoji máte vyšší obsah vlákniny, vitamínů a mléko dodá i bílkoviny s tukem.

Potřebujete: 4 větší jablka, 3 deci plnotučného mléka, 2 lžičky medu.

jablkove smoothies

Očištěné jablka, bez jádřince nakrájejte na menší kousky a dejte do mixéru. Zalijte Mieke přidejte med a rozmixujte na hladkou hmotu.

4.Recept na jablečné smoothie s jogurtem a skořicí

Toto jablečné smoothies obsahuje laktózu, ale je velmi chutnou a vhodnou možností, jak se osvěžit a zároveň zasytit.

Potřebujete: 2 ks jablka, 100 g bílý jogurt, 5 ks mandle ořechy, 1 deci mléka, 0,5 KL mleté skořice.

jablkove smoothie se skorici

Očištěné jablka bez jádřinců nakrájíme na menší části, vložte do mixéru. Přidejte mandle, mléko, jogurt a mletou skořici. Takhle to celé dobře vymixujte.

5.Recept na jablečné smoothie s malinami a granátovým jablkem

Toto červené slaďoučké a zároveň zdravé smoothie je osvěžující možností jak si zkrášlit každý den. Toto jablečné smoothie je sladké, ale zároveň nemá vysoký poměr sacharidů. Můžete ho pít na snídani, svačinu, svačina nebo jako lehkou večeři.

Potřebujete: 3 ks červená jablka, 1 granátové jablko, 200 g červený meloun, 15 kusů malin, vodu.

jablkove-smoothie-s-melonom-malinami-a-granatovym-jablkom

Očištěné jablka nakrájejte na menší kousky, očištěné granátové jablko také pokrájejte na menší části a vložte do mixéru. Přidejte omyté maliny, meloun a cca 3 deci vody. Vše dobře rozmixujte.

Dali byste si další vitamínové “bomby”??? Vyzkoušejte 4 recepty na malinové smoothies.

Share Button