Tuto tinkturu (kapky) musíte mít doma! “Všestranná” pomoc jménem Malavit je zde.

Fľaška tinktury malavit a suché zdravé byliny dřevěná lopatka léčivých bylinek

Máte tyto kapky (tinkturu) doma??? Malavit je účinná pomůcka při mnoha zdravotních problémech… Přečtěte si něco o této úžasné tinktuře (kapkách), co obsahují, na jaké zdravotní problémy se používá a jak ji správně použít??? Vše o této tinktuře Malavit máte zde!

O tinktuře Malavit (kapkách)

Tinktura (kapky) Malavit je přípravek, který se používá především zevně a částečně zevnitř (viz níže). Malavit je kosmetický přípravek, který má v sobě energetické informace a díky nim podporuje mnohé “oblasti” zdraví, tak že aktivuje jejich regeneraci a léčení. Tinktura Malavit se vyrábí z mnoha rostlin a nerostů a proto je její síla taková úžasná! Tinktura Malavit se neužívá vnitřně (nepije se) ale používá se na vnější problémy (pokožka, nos, ústní dutina, zuby, nos, hrdlo…). Má hlavně protizánětlivé účinky a urychluje hojení.

Z čeho se vyrábí tinktura Malavit?

Tato “vymakaná” tinktura se vyrábí z těchto rostlin, hub, stromů a nerostů, není to žádné “béčko”…

Léčivé fľašky a léčivé byliny na dřevěném stole. Bylinková medicína

Mumio, houba čaga, malachit, pryskyřice cedru a břízy, dubová kůra, máta peprná, heřmánek, pampeliška, jitrocel, echinacea, měsíček, šalvěj, tymián, borovice, mateřídouška.

Co za účinné látky obsahuje Malavit?

Jelikož se Malavit vyrábí z množství surovin, tak i zastoupení látek je silné! Podívejte se na to…

Sacharidy, bílkoviny, vlákninu, třísloviny, flavonoidy, vápník, sodík, lithium, měď, stříbro, síru, draslík, kyseliny, antioxidanty, vitaminy A, B, C, E, K.

Účinky tinktury Malavit jsou tyto…

Rozsah účinků tinktury Malavit je obdivuhodný! Pečlivě si tyto účinky přečtěte a možná se bude hodit i Vám…

žena odoberá masku s akné

  • Vhodná na akné, ekzém, lupénku, popáleniny, štípnutí, modřiny, proleženiny…
  • Antiseptické účinky (čistí rány a urychluje hojení)
  • Odstraňuje otoky (ruce, nohy, páteř…)
  • Zmírňuje menstruační bolesti
  • Odstraňuje migrénu, bolesti v krku a průdušek
  • Eliminuje kašel a hleny
  • Eliminuje záněty dásní a zubů
  • Podporuje hojení kožních poranění a nemocí
  • Odstraňuje záněty sliznic (oči, nos, ucho)

Jak a při jakých problémech používat kapky Malavit?

Použití Malavita je skutečně všestranné a právě proto by neměl chybět v žádné domácnosti či lékárničce. Podívejte se, kde všude se dá Malavit použít, je to neskutečné!…

Použití Malavita proti migréně – Malavit naneste na vatový tampon a krouživými pohyby jemně vtírejte do spánků, nebo části, kde Vás bolí hlava. Malavit nechte působit 30 minut až 2 hodiny.

žena bolest hlavy

Použití Malavita na pokožku – 10 kapek Malavita dejte do 1 deci vody a pak si touto vodou čistěte pleť, nanášejte na místa s modřinami, akné, ekzémem, popáleninami, lupénkou, uhry, herpes, špatně hojícími se ranami, nebo jiný problém. Tento proces lze opakovat 2 – 4 krát denně.

Použití Malavita proti otokům – ať Vás trápí oteklé ruce, nohy, bolestivá páteř, menstruační bolesti nebo jiné místo (druh), tak Malavit naneste na postižené místo, pak ho zabalte obvazem nebo čistou látkou (gázou) a překryjte ještě fólií, aby Malavit zapůsobil. Takto nechte Malavit působit 30 minut až 2 hodiny.

Použití Malavita při bolesti a zánětu ucha – 10 kapek Malavita dejte do 1 deci vody a pak si tímto roztokem čistěte uši nebo si ho nakapejte do uší a nechte působit. Podle akutnosti zánětu či bolesti tento proces opakujte 2 – 6 krát denně.

Použití Malavita proti kašli a bolesti v krku – 5 kapek Malavita nakapejte do 1 deci vody a tímto pak kloktejte. Malavit kapky si můžete, při bolesti krku a průdušek, aplikovat na hrdlo nebo hruď v neředěném stavu (zvenku).

Mladá žena má bolesti v krku, ktorá se dotýká krku

Použití Malavita k odstranění klíštěte – na místo kde se přisál klíště nakapejte 10 kapek Malavita, nechte působit 10 minut a potom klíštěte opatrně vyjměte. Když klíštěte odstraníte, tak ještě dva dny, 3 krát za den natírejte Malavit na místo kde byl klíště.

Použití Malavita na poštípané místa – ať Vás poštípe vosa, včela, komár, mravenec nebo jiný hmyz, tak si toto místo 2 – 3 krát denně natřete neředěným Malavita.

Použití Malavita při zanícených dásních nebo bolesti zubů – 4 až 6 kapek Malavita dejte do 1 deci vody a 2 – 4 krát denně si tímto roztokem vyplachujte ústa. Vodu s Malavita nepolykejte, pouze proplachujte.

Kliknete pro zvětšení

Info obrázek malavit

Nápomocnou tinkturou je i tinktura Epistop. Pokud ji neznáte, tak klikněte sem a dozvíte se o ní něco více…

Share Button