Magnéziové vločky do koupele

Chlorid horecnaty, vlocky

Chcete uvolňující a zdravotně pozitivní lázeň??? Horká voda je skvělá na uvolnění celého těla, ale když do ní přidáte i nějakou wellness “pomůcku” (produkt), tak je efekt úžasný! Magnéziové vločky do koupele s vámi udělají zázraky… Z čeho je tento produkt a jak jej používat???

O magneziových vločkách

Magnéziové vločky do koupele jsou wellness “pomůckou” pro dokonale uvolněné tělo a zdravě normalizovaný organismus. Magnéziové vločky mají úžasný vliv, protože pokožkou se hořčík (magnézium) vstřebá až 5 krát rychlejší a účinnější než orální formou (ústa). Pokožka je největší orgán v těle a proto je koupel ideální možností, jak do sebe dostat co nejvíce pozitivního. Pokožka vstřebá pouze tolik magnézia (hořčíku) kolik potřebuje a proto se nemusíte bát předávkování.

Kapsula s prvkem horcika Mg

O hořčíku (magnéziu)

Hořčík nebo magnézium je minerální látka, která nesmí ve Vaší stravě chybět. Hořčík (magnézium) se podobně jako vápník účastní pevnosti a regeneraci kostí, kloubů, zubů, svalové hmoty, nervového a kardiovaskulárního systému. Nedostatek magnézia (hořčíku) může způsobovat nespavost, migrénu, bolesti nebo křeče svalů, malátnost nebo deprese.

Vlivy na zdraví magneziových vloček

Magnéziové vločky nejsou pouze wellness záležitostí, mají i pozitivní vliv na zdraví.

relax vo vani

  • Dokonale uvolní organismus
  • Eliminuje stres, nespavost
  • Podpoří pročištění těla
  • Normalizuje krevní tlak a cukr v krvi
  • Pozitivní vliv na srdečně-cévní systém
  • Čistí pokožku a zlepšuje její kvalitu

Použití magneziových vloček (koupel)

Uvolňující a zároveň “nabíjející” lázeň, která potěší Vaše zdraví a také pokožku.

Potřebujete: 250 g magneziových vloček.

Do vany s horkou vodou (ideálně 39 stupňů) nasypte 250 g magnezitových vloček a nohou zamíchejte. Pak si do tohoto koupele lehněte, uvolněte se a buďte tam alespoň půl hodinu, klidně i déle. Po této lázni se opláchněte vlažnou vodou a usušte.

Kliknutím zvětšíte

info magneziove vlocky cz

Pro kompletní informace o hořčíku (magnéziu) klikněte sem a dozvíte se vše o tomto potřebném minerálu.

Share Button