Zubní pasta s propolisem má bělící efekt na přírodní bázi. Koupíte si ji???

zubni pasta obsahujici propolis

Pokud se stravujete zdravě, tak je možná na čase vyzkoušet i přírodní kosmetiku. Začít můžete například přírodní propolisovou zubní pastou. Obsahuje výhradně přírodní látky (žádné “chemikálie”) a navíc rozzáří Váš úsměv. Je tu propolisová pasta s bělicím účinkem a na přírodní bázi.

O zubní pastě s propolisem

Zubní pasta s propolisem je přírodní zubní pasta s bělicím účinkem, která je složena kromě propolisu, iz výtažků některých bylin. Tato pasta díky hlinky a mořské soli má také bělící efekt, takže ji využijí kuřáci nebo lidé s protézou. Obsahuje hlinku, která je podobně jako, sádra bílé barvy a zajišťuje konzistenci gelu nebo pasty (viz níže). Přidáno výtažky léčivých bylin zas mají dezinfekční účinnost a také pěkně voní, tedy osvěžují dech.

alternativni prirodni zubni pasta

Z čeho je propolisová pasta?

Propolis, hlinka*, mořská sůl, šalvěj lékařská a máta peprná.

*Hlinka je odpad, který vzniká při rozpadu některých nerostů. Je to vlastně také nerost (pigment), bílé barvy, který se nejčastěji používá v hrnčířství nebo sochařství.

Jaký vliv má propolisová zubní pasta?

Není pasta, jako pasta… Propolisová pasta je složena z mnoha pozitivních prvků a slouží jako účinná přírodní kosmetika, díky které budete mít zdravější zuby.

zena drzi v ruce kefku s pastou

  • Dezinfikuje ústní dutinu
  • Eliminuje záněty a zápach z úst
  • Bělící účinek
  • Posiluje zubní sklovinu
  • Eliminuje tvorbu zubního kazu
  • Snižuje tvorbu zubního kamene

Pár informací o propolisu

Propolis je léčivý včelí produkt, podobně jako med nebo včelí pyl. Propolis má však tuhou pryskyřičnou konzistenci. Propolis funguje v úlu podobně jako sádra na utěsnění otvorů. Propolis sbírají včely z kůry a pupenů rostlin. Propolis má pozitivní vliv na imunitní systém, pokožku, trávení a také srdečně-cévní systém.

pelovy propolis - zdravy produkt vciel

Klikněte sem a dozvíte se více informací o propolisu. Jaký včelí produkt je propolis, co obsahuje za látky, jaké má účinky na zdraví a v jaké formě si ho víte zabezpečit.

Share Button