3 luxusní ořechové smoothies nápoje!

ořechové smoothies

Osvěžte své smoothies nápoje ořechy a budete se divit, jakou skvělou a jedinečnou chuť budou mít! Více vlákniny a více dobrého tuku Vám více “zaplní” žaludek, takže pokud Vás přepadne hlad, tak sáhněte po ořechovém smoothies, které Vás zaručeně zasytí a zároveň lahodí Vašim chuťovým buňkám!

Recept jogurtovo-pistáciová lahodné smoothie

Toto ořechové smoothies se hodí na svačinu, svačina nebo jako lehčí večeře. Mléčné produkty a pistácie Vám dodají bílkoviny, tuky a vlákninu…

Potřebujete: 1 hrnek bílého jogurtu, 1 hrnek mléka (nízkotučné nebo rostlinné), půl hrnku celých nebo nastrouhaných pistácií (nesolené, nepražené), kořen zázvoru.

Do mixéru vložte mléko, jogurt, pistácie a dobře rozmixujte na hladkou hmotu. Smoothie rozletu do sklenic a na vrch nastrouhejte trochu zázvorového kořene. Zázvor dodá pistáciově mléčnému základu tu správnou chuť!

Recept ovocné smoothie s vlašskými ořechy

Ovocné smoothie s vlašskými ořechy je lehčí formou zasycení, která má množství vitamínů, minerálů a také vlákniny. Tento nápoj můžete pít na svačinu nebo svačina.

smoothie so slivkami a orechmi

Potřebujete: 1 hrušku, 1 ks kiwi, 3 ks švestky, 1 ks jablko, 3 PL vlašských ořechů, voda.

Očištěnou hrušku, švestky, kiwi a jablko vložte do mixéru. Zalijte to vodou cca 2,5 deci přidejte vlašské ořechy a rozmixujte na hladkou hmotu.

Recept čokoládové pohlazení s mandlemi

Tak na tomto smoothie nápoji si zamlsáte! Kombinace mandlí, čokolády a banánu pohladí Vaše chuťové buňky, zaručeně! Tento smoothie nápoj si můžete udělat, když si chcete zdravější mlsat nebo když přijde nečekaná návštěva. Snadná a rychlá příprava!

Potřebujete: 1 banán, 3 PL mletých mandlí nebo plátků, voda, 20 g hořké čokolády (min.64% kakaa), 1 PL ovesné vločky, 2,5 deci vody.

Očištěný banán, ovesné vločky, mandle a hořkou čokoládu vložte do smoothie mixéru. Zalijte to vodou a rozmixujte na hladkou konzistenci.

Dopřejte si trochu změny se zdravými ořechy, které oživí chuť každého smoothie nápoje!

Share Button