Zubní pasta s reishi houbou osvěží a zkrášlí Váš chrup!

Ganoderma lucidum

Pokud se zajímáte o zdravější alternativy nejen klasických potravin, ale i kosmetiky, tak tato pasta Vás bude zajímat. Z čeho je vyrobena zubní pasta reishi, jaké má vlivy na zdraví a najdete zde i další zajímavé informace nejen o této paste.

O zubní reishi pastě

Houba reishi (lat. Ganoderrma Luciidum) – Císařská houba

Zubní pasta s reishi je přírodní pasta, která obsahuje nejen výtažky z léčivé houby reishi. Tato pasta je složena iz jiných léčivých “prvků” (viz níže). Zubní pasta s reishi houbou je přírodní zubní pasta, která zlepšuje nejen Váš chrup, ale navíc i pěkně voní. Tato pasta neobsahuje žádné chemické látky a proto je vhodná snad pro každého.

reishi huba

Z čeho je reishi zubní pasta?

Výtažky z houby reishi, mátový olej, mentol, alginát sodný*.

*Alginát sodný je sůl, která se získává z hnědých řas. Používá se nejčastěji jako želírující a zahušťovače látka. Tato látka se v potravinářském průmyslu používá při výrobě: zmrzliny, nanuků, krémů, jogurtů a také při výrobě měkkých sýrů.

Jaké vlivy má reishi pasta?

Není to jen nějaký “reklamní” tah. Reishi zubní pasta má i tyto léčivé vlivy…

zena drzi zubni kefku se zubni reishi pastou

  • Dezinfikuje ústní dutinu
  • Odstraňuje zápach z úst
  • Eliminuje záněty ústní dutiny
  • Zpevňuje zubní sklovinu
  • Mírný bělící účinek

Zajímavost

Účinné a zdravé látky, které obsahuje houba reishi a její pasta se dostávají do organismu i přes ústní dutinu. Přes ústní dutinu se často krát vstřebá do organismu mnohem více látek, než klasicky přes trávicí trakt a proto je vhodné používat přírodní pasty.

houba reishi, čínská houba

Pár informací o houbě reishi

Houba reishi se zvykne nazývat i císařská houba pro silně pozitivní efekt na celé tělo. Houba reishi obsahuje cenné látky, jako například betaglukany a glukany, které účinně stimulují imunitní systém. Kromě imunity má reishi vliv i na trávení, srdečně-cévní systém, játra, ledviny a i nervový systém. Z houby reishi si umíte zakoupit i čaj nebo zdravější alternativu klasické kávy.

Pokud se chcete dozvědět více o houbě reishi, tak klikněte sem. Najdete zde jaké látky obsahuje tato houba, jaké všechny pozitivní účinky má na organismus a jak dávkovat hubu reishi v jejím různých formách.

Share Button