3 nejpopulárnější zelené výživové doplňky, vyberte si!... | Zdravi.peknetelo.eu

3 nejpopulárnější zelené výživové doplňky, vyberte si!…

jačmeň zelené doplnky

Prodejny se zdravou výživou nám nabízejí řadu doplňků, ale za poslední roky se na trhu udržely nejvíce tyto tři… Co je na nich tak výjimečné a “TOP”? Který bude součástí Vašeho životního rytmu? Pomáhejte si “přírodou” jak se jen dá, protože “chemie” je dnes skoro všude. Samozřejmě, že i při koupi přírodních výživových doplňků třeba dbát na kvalitu a testování těchto výrobků.

Pomáhat si kvalitními výživovými doplňky, pro dosažení optimálního příjmu účinných látek, není nic špatného… Naše strava už dávno není tak kvalitní, jak byla v minulosti, a “čistota” nejen potravin ale také ovzduší, je ve velké míře narušena… Příroda nám nabízí mnoho pomocníků našemu zdraví a to nejen tyto tři populární doplňky… pro zlepšení zdravotního stavu lze využít i ořechy, semínka, koření, bobule, bylinné čaje a samozřejmě nezapomínejte i na “klasiku” ovoce a zeleninu!

3 nejpopulárnější zelené doplňky

Chlorella

Chlorella se nejčastěji prodává v práškové nebo tabletové formě. Tento zelený výživový doplněk obsahuje silnou koncentraci chlorofylu, betakarotenu, bílkovin, vlákniny, antioxidantů, minerálních látek a také vitamínů. Chlorella je vlastně velmi malá řasa, která roste v slané i sladké vodě. Chlorella je vhodná k užívání během detoxikace, hubnutí nebo při udržení hmotnosti a zlepšení zdraví. Díky chlorelle se pročistíte, urychlí se Vaše trávení, urychlí se regenerace celého organismu a ustálí se hladina cukru v krvi.

chlorella

Zelený ječmen

Zelený ječmen je dostat v tabletové a práškové formě. Tento výživový doplněk je vlastně z mladého zeleného ječmene, který se sbírá, když má výšku okolo 20 centimetrů. Následně se tento ječmen lisuje a suší a pak se produkuje do konečného “tvaru” a formy. Doplněk ze zeleného ječmene obsahuje chlorofyl, betakaroten, různé kyseliny, minerály, vitamíny, antioxidanty, bílkoviny a sacharidy. Díky zelenému ječmeni si zlepšíte detoxikaci, tvorbu červených krvinek, stav pokožky a hojení kožních onemocnění, pH organismu, nervový systém, metabolismus a vyprazdňování.

ječmen mladý zelený

Mořské řasy

Mořské řasy nejčastěji dostat v práškové nebo tabletové formě. Mořské řasy obsahují silnou koncentraci účinných látek, jako například: lutein, chlorofyl, minerály (jód, železo, vápník, molybden, draslík, hořčík…), vitamíny (A, B, C, E, K), vlákninu, bílkoviny, omega 3 a 6 kyseliny a sacharidy. Díky mořským řasám si můžete zlepšit: detoxikaci těla a odstranění těžkých kovů z těla, tvorbu červených krvinek, odkyselení organismu, funkci štítné žlázy, trávení, kvalitu vlasů, nehtů a pokožky.

morske riasy

UPOZORNĚNÍ

Žádný výživový doplněk světa neslouží jako náhrada plnohodnotného stravování či pitného režimu. Výživové doplňky mají vyšší účinnost pouze při pravidelném, vyváženém stravování a důkladném pitném režimu.

Tyto tři doplňky pomohou Vašemu zdraví, stačí si už jen vybrat, a pokud zvolíte i pestré a zdravé stravování, tak budou mít ještě větší účinek…

Za vyzkoušení určitě stojí i některé z těchto 4 zelených smoothies nápojů, které Vám nejvíce lahodí???

Share Button
3 nejpopulárnější zelené výživové doplňky, vyberte si!…
Ohodnoťte

Pokoušíte se mít hezkou postavu již dlouhou dobu a výsledky se nedostavují? Myslíte, že to není možné? Přidejte se do mé FB skupiny “Ideální postava - hravě a zdravě“ a získáte tipy a možnosti jak být fit, spokojenou a zdravou!

Facebook skupina - Ideální postava - hravě a zdravě

Verze stránky Klasická | Mobilní