Révový ušní olej nebo révové ušní kapky pomohou uším ale i migréně.

olej v skleneny misce

Révový ušní olej je starou “prostředkem”, díky které se zbavíte nejen bolesti či zánětu uší ale i migrény. Z čeho se vyrábí tento ušní olej, jaké má účinky a jak jej používat??? Všechny potřebné informace o révovém ušním oleji naleznete zde. Nenechte se ničit migrénou nebo bolestmi uší….

O révovém ušním oleji

Révový ušní olej se připravuje z oleje olivovníku a šťávy z révy hroznové. Nejsilnější účinky jsou samozřejmě na oblast uší ale víte ho použít i při jiných problémech (viz níže). Tyto kapky se prodávají v 10 ml lahvičce. Aplikace je jednoduchá a účinnost révových kapek do uší je skoro okamžitá. Nenechte se trápit bolestí nebo zánětem uší, použijte tyto kapky a za chvíli bude po problému.

zena s bolesti ucha

Info o uších

Uši jsou párovým orgánem, díky kterým slyšíme, tedy je to náš sluchový orgán. Ucho se skládá z vnějšího, středního a vnitřního ucha. Vnější a střední ucho zvyknou postihnout záněty, které dokáže napravit tento révový ušní olej. Ve vnějším uchu máme zvukovod, který má v sobě jemné chloupky a mazové žlázy, kterými se vylučuje maz. Chloupky a maz jsou vlastně ochrana a samočištění ucha, které pak ještě my čistíme vatovým tamponem. Střední ucho nám začíná bubínkem, které funguje jako dvířka a ochrana středního ucha. Ve vnitřním uchu máme kromě zvukových receptorů i rovnovážný orgán, díky němuž víme naši polohu (rovnováhu) a také zrychlení.

Z čeho je révový ušní olej?

Révový ušní olej se vyrábí ze: za studena lisovaného oleje z olivovníku evropského, šťávy z vinné révy a alkoholu.

Účinky révového oleje na zdraví

Révový ušní olej je specifickou pomůckou, kterou si pomůžete od těchto nepříjemných problémů…

lidske muzske ucho

  • Odstraňuje zánět středního ucha
  • Odstraňuje bolesti uší
  • Odstraňuje bolesti dutin
  • Eliminuje migrény
  • Odstraňuje tlaky v hlavě

Použití révového oleje do ucha

Révový ušní olej slouží pouze pro venkovní použití, tedy pokožky v okolí uší a spánků, případně čela. Neaplikujte ho zevnitř.

Použití révového oleje na uši – na vatový tampon si dejte pár kapek révového ušního oleje a okolí ucha (pokožku) tím jemně potřete (ne uvnitř ucha). Účinnost úlevy by měla být do pár minut.

Použití révového oleje na hlavu – pár kapek révového oleje si aplikujte na čelo nebo spánky a jemně masírujte. Olej nemyjte a nechte působit.

Kliknutím zvětšíte

info obrazek usni revovy olej

Klikněte sem a dozvíte se vše o olivovém oleji! Dělení olivového oleje, jaké má účinky, co obsahuje, možné negativa a použití olivového oleje.

Share Button