3 jahodové smoothies – jahodové potěšení!

jahodove smoothie

Sezóna jahod je tady a Vy si chcete dopřát něco zdravější, než je jahodový dezert, že??? Jsou zde neskutečně lahodné a zdravě sladké jahodové smoothie! Vyzkoušejte různé kombinace těchto extra chutných smoothie nápojů. Mají minimum cukru, jsou plné vitamínů, minerálních látek a také vlákniny. Tyto smoothie nápoje můžete konzumovat během hubnutí a také během udržení váhy či jen zlepšení životního stylu. Vyzkoušejte tyto luxusní jahodové smoothie nápoje, nebudete litovat “.

Recept (bez laktózy) jahodové smoothie s kiwi

Potřebujete: 200 g jahod, 3 ks kiwi, 3 deci vody, 1 lžičku šťávu z limetky.

Jahody omyjte a vložte do mixéru. Kiwi oloupejte, omyjte a nakrájejte na plátky do mixéru. Přidejte vodu, limetkovou šťávu a dobře rozmixujte. Tento lahodný nápoj je bez laktózy, má minimum sacharidů a je lehkou formou osvěžení.

jahodove smoothie

Recept jahodové smoothie s jogurtem

Potřebujete: 300 g jahod, 400 g bílého jogurtu.

Tento smoothie nápoj je lahodný, lehký a díky jogurtu Vás zasytí. Je to velmi jednoduché umyté jahody a jogurt vymixujte na krémovou hmotu a můžete pít (jíst). Tento smoothie nápoj si můžete dát k snídani nebo na večeři.

jahody

Recept jahodové smoothie s banánem

Potřebujete: 300 g jahod, 2 menší banány (nebo jeden velký), 2 broskve nebo nektarinky a 3 deci mléka (polotučné nebo mandlové).

Omyté jahody vložte do mixéru, přidejte banán nakrájený na třetiny a umyté nektarinky. Zalijte to mlékem a rozmixujte na hladkou hmotu. Toto smoothie Vás zasytí, lahodí Vašim chuťovým “buňkám” a můžete ho pít na snídani nebo na večeři v poměru 3 deci hotového nápoje na jedno jídlo.


smoothie s chia, avokadom a uhorkou

Zkuste si připravit například i avokádové smoothie, které jsou plné vitamínů, vlákniny, bílkovin a hlavně zdravého rostlinného tuku. Avokádové smoothie jsou výživné a chutné nápoje, které můžete i během hubnutí.

Share Button